Bestuur

Rol Foto Naam Email / Telefoon
Voorzitter Herman Holtkamp voorzitter@dio-ugchelen.nl
Secretaris  OLYMPUS DIGITAL CAMERA Tammy Fundter secretaris@dio-ugchelen.nl
Penningmeester Johan van Aken penningmeester@dio-ugchelen.nl
Gymnastiek   Ellen Sarr-Jansman voorzittergymnastiek@dio-ugchelen.nl
Dans Daisy Vergeer voorzitterdans@dio-ugchelen.nl
Judo Jos Witvliet a.i. voorzitterjudo@dio-ugchelen.nl
Volleybal  vb-John-Uiterweerd John Uiterweerd voorzittervolleybal@dio-ugchelen.nl

 

 

Overige functies

Rol Foto Naam Email / Telefoon
Ledenadministratie  vr Ivonne de Vries Ivonne de Vries- de Veer  ledenadministratie@dio-ugchelen.nl
Jeugdcommissie   Veerle Willems  jeugdcommissie@dio-ugchelen.nl
Vertrouwens-contactpersoon  vr Anja Elling Anja van Brakel 06 – 15 08 69 62  Alleen te gebruiken bij ongewenste situaties ! 
vertrouwenscontactpersoon@dio-ugchelen.nl
Webmaster  ??????????????????????????????? Don van Leer / Ivonne de Vries – de Veer Webmaster@dio-ugchelen.nl

 

De vereniging is aangesloten bij