Bestuur

Rol Foto Naam Email / Telefoon
Voorzitter   VACANT voorzitter@dio-ugchelen.nl
Secretaris  OLYMPUS DIGITAL CAMERA T. Fundter a.i. secretaris@dio-ugchelen.nl
De Cloese 64
7339 CP Ugchelen
Telefoon: 055-5424918
Penningmeester  vr Arjan Harmsen Arjan Harmsen penningmeester@dio-ugchelen.nl
Gymnastiek   Albert van Dam voorzittergymnastiek@dio-ugchelen.nl
Jazzdance  ja Jeannette van der Meij (2) Jeannette van der Meij voorzitterjazz@dio-ugchelen.nl
Judo  OLYMPUS DIGITAL CAMERA Tammy Fundter voorzitterjudo@dio-ugchelen.nl
Volleybal  vb-John-Uiterweerd John Uiterweerd voorzittervolleybal@dio-ugchelen.nl

 

 

Overige functies

Rol Foto Naam Email / Telefoon
Ledenadministratie  vr Ivonne de Vries Ivonne de Vries- de Veer  ledenadministratie@dio-ugchelen.nl
Jeugdcommissie   Martijn Willemsen  jeugdcommissie@dio-ugchelen.nl
Vertrouwens-contactpersoon  vr Anja Elling Anja van Brakel 06 – 15 08 69 62  Alleen te gebruiken bij ongewenste situaties ! 
vertrouwenscontactpersoon@dio-ugchelen.nl
Webmaster  ??????????????????????????????? Don van Leer / Ivonne de Vries – de Veer Webmaster@dio-ugchelen.nl

 

De vereniging is aangesloten bij