N3-1

 

Het team

achter: Laura Westerneng

voor vlnr: Elin Veeneman, Joppe Kaspers, Carice Guilbert.

 

 

Agenda algemeen

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
9 mrt.0:00Dio Ugchelen N3 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 2
9 mrt.0:00SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dio Ugchelen N3 1
9 mrt.0:00SV Dynamo Apeldoorn N3 3 - Dio Ugchelen N3 1
23 mrt.0:00Dio Ugchelen N3 1 - Auto van Oort/Rebelle N3 1
23 mrt.0:00VZK N3 1 - Dio Ugchelen N3 1
6 apr.0:00Dio Ugchelen N3 1 - Auto van Oort/Rebelle N3 1
6 apr.0:00Dio Ugchelen N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1
6 apr.0:00Dio Ugchelen N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 3
13 apr.0:00Auto van Oort/Rebelle N3 1 - Dio Ugchelen N3 1
13 apr.0:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 2 - Dio Ugchelen N3 1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (1e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1SV Dynamo Apeldoorn N3 1520
2Dio Ugchelen N3 1512
3SV Dynamo Apeldoorn N3 359
4Auto van Oort/Rebelle N3 158
5VZK N3 157
6Jumbo Van Andel-Ormi N3 254
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
09 feb.SV Dynamo Apeldoorn N3 3 - Dio Ugchelen N3 13-13-3, 4-2
09 feb.Dio Ugchelen N3 1 - VZK N3 13-13-3, 5-2
09 feb.Dio Ugchelen N3 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 24-05-1, 4-3
26 jan.Dio Ugchelen N3 1 - VZK N3 14-025-23, 31-25
26 jan.SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dio Ugchelen N3 14-030-16, 29-20
15 dec.Auto van Oort/Rebelle N3 1 - Dio Ugchelen N3 14-03-2, 4-2
15 dec.Dio Ugchelen N3 1 - Dros-Alterno N3 32-24-1, 2-4
08 dec.Dio Ugchelen N3 1 - Langhenkel/HEC N3 14-04-3, 5-2
08 dec.Dio Ugchelen N3 1 - VZK N3 22-24-4, 3-3
10 nov.Dio Ugchelen N3 1 - Auto van Oort/Rebelle N3 10-43-4, 3-5
10 nov.Dros-Alterno N3 3 - Dio Ugchelen N3 10-41-5, 2-5
03 nov.Dio Ugchelen N3 1 - Langhenkel/HEC N3 10-42-4, 2-4
03 nov.VZK N3 2 - Dio Ugchelen N3 13-13-3, 6-1
06 okt.Dio Ugchelen N3 1 - Langhenkel/HEC N3 13-14-4, 4-3
22 sep.Auto van Oort/Rebelle N3 1 - Dio Ugchelen N3 11-34-4, 3-4
22 sep.Dio Ugchelen N3 1 - Dros-Alterno N3 32-23-4, 6-1