Meisjes B1

 

Het team

Achter vlnr: Sigrid, Karlijn, Danique, Sofie, Michelle

Voor vlnr:  Bente, Ilse, Tara, Anne

trainster: Sabine van Amersoort

coach: Jeroen Voges

Agenda algemeen

sep
21
ma
Vergadering Hoofdbestuur @ Ugchelens Belang
ma 21 september 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
okt
2
vr
Algemene Ledenvergadering (ALV) @ Ugchelens Belang
vr 2 oktober 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
nov
18
wo
Vergadering Hoofdbestuur @ Ugchelens Belang
wo 18 november 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jan
16
za
Nieuwjaarsreceptie @ Ugchelens Belang
za 16 januari 16:00 - 20:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
feb
1
ma
Vergadering Hoofdbestuur @ Ugchelens Belang
ma 1 februari 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jun
12
za
JUBILEUMuitvoering 75+1 @ Sporthal Zuiderpark
za 12 juni
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jul
3
za
JUBILEUMfeest 75+1 @ Ugchelens Belang
za 3 juli
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
19 sep.10:15Dio Ugchelen MB 1 - AETOS MB 5Gymzaal Voldersdreef Apeldoorn
26 sep.12:30SSS MB 3 - Dio Ugchelen MB 1De Meerwaarde Barneveld
3 okt.10:15Dio Ugchelen MB 1 - Gemini MB 2Matenpark Apeldoorn
17 okt.10:15Dio Ugchelen MB 1 - Olympia MB 1Matenpark Apeldoorn
31 okt.13:00Olympia MB 1 - Dio Ugchelen MB 1De Linie Ochten
7 nov.12:45Dio Ugchelen MB 1 - SSS MB 3Matenpark Apeldoorn
14 nov.10:00Gemini MB 2 - Dio Ugchelen MB 1De Helster Elst GLD
21 nov.10:15Dio Ugchelen MB 1 - Set Up '69 MB 2Gymzaal Voldersdreef Apeldoorn
28 nov.11:00AETOS MB 5 - Dio Ugchelen MB 1Sporthal Elderveld Arnhem
12 dec.15:00Set Up '69 MB 2 - Dio Ugchelen MB 1Breehoek Scherpenzeel GLD
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (3e klasse)

Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets