Heren 3 (Prima2DIO H5)

 

 

Het team

Achter vlnr: Gerard Phylipsen, Fred Brouwer, Ton Ruiter, Ernst Termaat, Jeroen Feith

Voor vlnr: Henk van Bruchem, Nico van Oene, André Wilbrink

niet afgebeeld: Arjan Herms
trainer: Heren 2

 

Agenda algemeen

okt
2
vr
Algemene Ledenvergadering (ALV) @ Ugchelens Belang
vr 2 oktober 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
dec
10
do
Trekkingsuitslag Grote Clubactie bekend
do 10 december
Vanaf donderdag 10 december 2020, een dag na de trekking, is de trekkingsuitslag HIER te vinden.
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jan
16
za
Nieuwjaarsreceptie @ Ugchelens Belang
za 16 januari 16:00 - 20:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
12 okt.20:15PRIMA2DIO HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 12Gymzaal Schuttersweg Apeldoorn
29 okt.20:30PRIMA2DIO HS 5 - Rood-Wit '75 HS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
6 nov.21:15A.B.S. HS 3 - PRIMA2DIO HS 5De Uutvlog Bathmen
12 nov.20:30PRIMA2DIO HS 5 - Spiker HS 2Gymzaal Schuttersweg Apeldoorn
21 nov.14:00BSV HS 3 - PRIMA2DIO HS 5De Hiethof Beekbergen
26 nov.20:30PRIMA2DIO HS 5 - Klarenbeek HS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
19 dec.11:30Spiker HS 2 - PRIMA2DIO HS 5De Bhoele Eerbeek
14 jan.20:30PRIMA2DIO HS 5 - PRIMA2DIO HS 4Sporthal Mheenpark Apeldoorn
11 feb.20:30Rood-Wit '75 HS 1 - PRIMA2DIO HS 5De Lange Slag Wijhe
4 mrt.20:30PRIMA2DIO HS 5 - A.B.S. HS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
18 mrt.20:30PRIMA2DIO HS 5 - BSV HS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
27 mrt.16:00Klarenbeek HS 1 - PRIMA2DIO HS 5MFC Klarenbeek (De Pauw) Klarenbeek
17 apr.17:00SV Dynamo Apeldoorn HS 12 - PRIMA2DIO HS 5Omnisport Apeldoorn Apeldoorn
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (3e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1BSV HS 3210
2PRIMA2DIO HS 415
3Rood-Wit '75 HS 115
4SV Dynamo Apeldoorn HS 1200
5Klarenbeek HS 110
6A.B.S. HS 310
7Spiker HS 210
8PRIMA2DIO HS 510
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 sep.PRIMA2DIO HS 4 - PRIMA2DIO HS 54-025-15, 25-19, 25-14, 25-15