Heren 2

 

Het team

achter vlnr: Hans van Luttikhuizen, Albert van Dam, Robbert van Rijnsbergen, Gerrit-Willem Termaat

voor: John Uiterweerd, Jeroen Feith, Frans van Manen, Sander Kaspers

Agenda algemeen

Geen geplande evenementen

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
26 sep.20:30Dio Ugchelen HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 11Sporthal Mheenpark APELDOORN
10 okt.20:30Dio Ugchelen HS 2 - Dio Ugchelen HS 1Sporthal Mheenpark APELDOORN
21 okt.14:00WSV HS 1 - Dio Ugchelen HS 2de Voorwaarts APELDOORN
28 okt.14:00BSV HS 2 - Dio Ugchelen HS 2De Hiethof BEEKBERGEN
31 okt.20:30Dio Ugchelen HS 2 - VV Alterno HS 7Sporthal Mheenpark APELDOORN
10 nov.19:45Auto van Oort/Rebelle HS 4 - Dio Ugchelen HS 2Theothorne DIEREN
21 nov.20:30Dio Ugchelen HS 2 - VV Alterno HS 8Sporthal Mheenpark APELDOORN
28 nov.21:00Dio Ugchelen HS 2 - BSV HS 3Sporthal Mheenpark APELDOORN
12 jan.21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 11 - Dio Ugchelen HS 2Omnisport Apeldoorn APELDOORN
16 jan.20:30Dio Ugchelen HS 2 - WSV HS 1Sporthal Mheenpark APELDOORN
23 jan.21:00Dio Ugchelen HS 1 - Dio Ugchelen HS 2Sporthal Mheenpark APELDOORN
30 jan.20:30Dio Ugchelen HS 2 - BSV HS 2Sporthal Mheenpark APELDOORN
10 feb.14:30VV Alterno HS 7 - Dio Ugchelen HS 2Alternohal APELDOORN
6 mrt.20:30Dio Ugchelen HS 2 - Auto van Oort/Rebelle HS 4Sporthal Mheenpark APELDOORN
17 mrt.18:30VV Alterno HS 8 - Dio Ugchelen HS 2Alternohal APELDOORN
24 mrt.14:00BSV HS 3 - Dio Ugchelen HS 2De Hiethof BEEKBERGEN
17 apr.20:30Dio Ugchelen HS 2 - D.V.O. HS 5Sporthal Mheenpark APELDOORN
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (3e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1D.V.O. HS 515
2VV Alterno HS 715
3Auto van Oort/Rebelle HS 414
4SV Dynamo Apeldoorn HS 1114
5VV Alterno HS 811
6WSV HS 111
7BSV HS 300
8BSV HS 200
9Dio Ugchelen HS 110
10Dio Ugchelen HS 210
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
23 sep.D.V.O. HS 5 - Dio Ugchelen HS 24-025-16, 25-13, 25-15, 25-16