Heren 2 (Prima2DIO H3)

 

Het team

achter vlnr: Hans van Luttikhuizen, Albert van Dam, Robbert van Rijnsbergen, Gerrit-Willem Termaat

voor: John Uiterweerd, Jeroen Feith, Frans van Manen, Sander Kaspers

niet afgebeeld: Arjan Herms

Agenda algemeen

okt
2
vr
Algemene Ledenvergadering (ALV) @ Ugchelens Belang
vr 2 oktober 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
dec
10
do
Trekkingsuitslag Grote Clubactie bekend
do 10 december
Vanaf donderdag 10 december 2020, een dag na de trekking, is de trekkingsuitslag HIER te vinden.
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jan
16
za
Nieuwjaarsreceptie @ Ugchelens Belang
za 16 januari 16:00 - 20:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
10 okt.14:30Dros-Alterno HS 7 - PRIMA2DIO HS 3Alternohal Apeldoorn
17 okt.19:30Avior HS 7 - PRIMA2DIO HS 3Sporthal Schalkhaar Schalkhaar
27 okt.20:30PRIMA2DIO HS 3 - WSV HS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
6 nov.19:15A.B.S. HS 2 - PRIMA2DIO HS 3De Uutvlog Bathmen
21 nov.13:30Spiker HS 1 - PRIMA2DIO HS 3De Bhoele Eerbeek
24 nov.20:30PRIMA2DIO HS 3 - BSV HS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
12 dec.16:30Dros-Alterno HS 6 - PRIMA2DIO HS 3Alternohal Apeldoorn
16 dec.20:30PRIMA2DIO HS 3 - Bruvoc HS 1Sporthal Zuiderpark Apeldoorn
12 jan.20:30PRIMA2DIO HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 8Sporthal Mheenpark Apeldoorn
23 jan.15:00Bruvoc HS 1 - PRIMA2DIO HS 3Rhienderoord Brummen
26 jan.20:30PRIMA2DIO HS 3 - Dros-Alterno HS 7Sporthal Mheenpark Apeldoorn
2 feb.20:30PRIMA2DIO HS 3 - Avior HS 7Sporthal Mheenpark Apeldoorn
13 feb.15:00WSV HS 1 - PRIMA2DIO HS 3de Voorwaarts Apeldoorn
4 mrt.20:30PRIMA2DIO HS 3 - A.B.S. HS 2Sporthal Mheenpark Apeldoorn
16 mrt.20:30PRIMA2DIO HS 3 - Spiker HS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
27 mrt.14:00BSV HS 1 - PRIMA2DIO HS 3De Hiethof Beekbergen
6 apr.20:30PRIMA2DIO HS 3 - Dros-Alterno HS 6Sporthal Mheenpark Apeldoorn
17 apr.17:00SV Dynamo Apeldoorn HS 10 - PRIMA2DIO HS 3Omnisport Apeldoorn Apeldoorn
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (2e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1SV Dynamo Apeldoorn HS 1029
2Dros-Alterno HS 629
3BSV HS 115
4PRIMA2DIO HS 325
5Spiker HS 113
6A.B.S. HS 212
7Avior HS 722
8Bruvoc HS 100
8Dros-Alterno HS 700
10SV Dynamo Apeldoorn HS 810
11WSV HS 120
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
29 sep. - -
26 sep.SV Dynamo Apeldoorn HS 8 - PRIMA2DIO HS 30-422-25, 17-25, 15-25, 19-25
15 sep.PRIMA2DIO HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 100-415-25, 17-25, 22-25, 14-25