Dames 2 (Prima2DIO D4)

Het team

achter vlnr: Jorrit Reezigt (trainer/coach), Sisca Visser, Saskia Stindt, Lydia Wesselink, Ivonne de Vries, Marlies Verbruggen

voor vlnr: Moirena Kaal, Marjan Geschiere, Laura de Vries, Ingrid Keimpema. Evelien van Dijk.

 

dec
10
do
Trekkingsuitslag Grote Clubactie bekend
do 10 december
Vanaf donderdag 10 december 2020, een dag na de trekking, is de trekkingsuitslag HIER te vinden.
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jan
16
za
Nieuwjaarsreceptie @ Ugchelens Belang
za 16 januari 16:00 - 20:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
30 okt.21:00Avior DS 12 - PRIMA2DIO DS 4Sporthal Schalkhaar Schalkhaar
3 nov.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Dros-Alterno DS 11Sporthal Mheenpark Apeldoorn
21 nov.16:30Heeten Sportief DS 3 - PRIMA2DIO DS 4Sporthal Heeten Heeten
24 nov.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Spiker DS 5Sporthal Mheenpark Apeldoorn
12 dec.18:00Klarenbeek DS 3 - PRIMA2DIO DS 4MFC Klarenbeek (De Pauw) Klarenbeek
12 jan.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Terwolde DS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
19 jan.20:30PRIMA2DIO DS 5 - PRIMA2DIO DS 4Sporthal Mheenpark Apeldoorn
26 jan.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Bruvoc DS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
9 feb.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Avior DS 12Sporthal Mheenpark Apeldoorn
6 mrt.15:00Dros-Alterno DS 11 - PRIMA2DIO DS 4Alternohal Apeldoorn
9 mrt.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Vocluma DS 2Sporthal Mheenpark Apeldoorn
16 mrt.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Heeten Sportief DS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
27 mrt.16:30Spiker DS 5 - PRIMA2DIO DS 4De Bhoele Eerbeek
6 apr.20:30PRIMA2DIO DS 4 - Klarenbeek DS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
17 apr.12:00BSV DS 3 - PRIMA2DIO DS 4De Hiethof Beekbergen
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (4e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1Vocluma DS 2313
2Heeten Sportief DS 3413
3BSV DS 3413
4Terwolde DS 1413
5PRIMA2DIO DS 448
6Spiker DS 548
7Avior DS 1226
8Dros-Alterno DS 1125
9Klarenbeek DS 345
10PRIMA2DIO DS 544
11Bruvoc DS 312
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
16 okt. - -
10 okt.Bruvoc DS 3 - PRIMA2DIO DS 42-323-25, 26-24, 10-25, 25-20, 5-15
29 sep.PRIMA2DIO DS 4 - PRIMA2DIO DS 53-218-25, 22-25, 25-18, 25-23, 17-15
24 sep.Terwolde DS 1 - PRIMA2DIO DS 43-127-25, 25-18, 20-25, 25-19
15 sep.PRIMA2DIO DS 4 - BSV DS 31-320-25, 16-25, 25-22, 20-25