Dames 1 (Prima2DIO D3)

 

Het team

achter vlnr:  Ivonne de Vries, Malou Houwer, Jolanda Klopman, Liewke Thalen, Susanne de Boer, Manuela van der Veen

voor vlnr: Anja van Brakel, Jeannette Guilbert, Femke Huttinga, Reint Smit (trainer/coach)

Agenda algemeen

okt
2
vr
Algemene Ledenvergadering (ALV) @ Ugchelens Belang
vr 2 oktober 20:00 - 22:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
dec
10
do
Trekkingsuitslag Grote Clubactie bekend
do 10 december
Vanaf donderdag 10 december 2020, een dag na de trekking, is de trekkingsuitslag HIER te vinden.
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie
jan
16
za
Nieuwjaarsreceptie @ Ugchelens Belang
za 16 januari 16:00 - 20:00 uur
Categorien:
Dans
Evenementen
Gymnastiek
Jeugdcommissie
Judo
Volleybal
Volleybal - CMV
Volleybal - Jeugd
Volleybal - senioren competitie

 

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
1 okt.21:00Voorwaarts DS 7 - PRIMA2DIO DS 3De Jachtlust Twello
6 okt.20:30PRIMA2DIO DS 3 - GTH/Torpedo DS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
16 okt.21:15A.B.S. DS 3 - PRIMA2DIO DS 3De Uutvlog Bathmen
23 okt.21:15Dros-Alterno DS 10 - PRIMA2DIO DS 3Alternohal Apeldoorn
27 okt.20:30PRIMA2DIO DS 3 - Voorwaarts DS 5Sporthal Mheenpark Apeldoorn
7 nov.15:30Spiker DS 4 - PRIMA2DIO DS 3De Bhoele Eerbeek
10 nov.20:30PRIMA2DIO DS 3 - GTH/Torpedo DS 2Sporthal Mheenpark Apeldoorn
17 nov.20:30PRIMA2DIO DS 3 - Vocluma DS 1Sporthal Mheenpark Apeldoorn
21 nov.16:30Salvora DS 4 - PRIMA2DIO DS 3Tijenraan Raalte
24 nov.20:30PRIMA2DIO DS 3 - SV Dynamo Apeldoorn DS 10Sporthal Mheenpark Apeldoorn
16 jan.14:30Avior DS 11 - PRIMA2DIO DS 3Sporthal Schalkhaar Schalkhaar
19 jan.20:30PRIMA2DIO DS 3 - Voorwaarts DS 7Sporthal Mheenpark Apeldoorn
29 jan.19:30GTH/Torpedo DS 3 - PRIMA2DIO DS 3Dorpshuis Hoenderloo Hoenderloo
2 feb.20:30PRIMA2DIO DS 3 - A.B.S. DS 3Sporthal Mheenpark Apeldoorn
11 feb.21:00Voorwaarts DS 5 - PRIMA2DIO DS 3De Jachtlust Twello
2 mrt.20:30PRIMA2DIO DS 3 - Spiker DS 4Sporthal Mheenpark Apeldoorn
11 mrt.19:30GTH/Torpedo DS 2 - PRIMA2DIO DS 3Dorpshuis Hoenderloo Hoenderloo
16 mrt.20:30PRIMA2DIO DS 3 - Salvora DS 4Sporthal Mheenpark Apeldoorn
27 mrt.15:00SV Dynamo Apeldoorn DS 10 - PRIMA2DIO DS 3Omnisport Apeldoorn Apeldoorn
9 apr.21:00Vocluma DS 1 - PRIMA2DIO DS 3't Asspel Mariënheem
13 apr.20:00PRIMA2DIO DS 3 - Dros-Alterno DS 10Gymzaal Gentiaan College Apeldoorn
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Stand (3e klasse)

#Team Wedstr.Punten
1GTH/Torpedo DS 3210
2Avior DS 1129
3Voorwaarts DS 526
4Salvora DS 425
5A.B.S. DS 325
6GTH/Torpedo DS 224
7SV Dynamo Apeldoorn DS 1024
8Vocluma DS 113
9Spiker DS 422
10PRIMA2DIO DS 311
11Voorwaarts DS 721
12Dros-Alterno DS 1000
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 sep.PRIMA2DIO DS 3 - Avior DS 111-320-25, 13-25, 25-18, 19-25